Zatrzymała się na pasie awaryjnym i nie żyje. Tożsamość ofiary jest znana.

72-letnia kobieta, która wcześniej wysiadła z samochodu na pas awaryjny, zginęła w wypadku na trasie S8.

Niestety, pomimo udzielenia pomocy medycznej, zmarła w szpitalu w wyniku bardzo poważnych obrażeń.

Jej śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością, a w internecie pojawiły się liczne pożegnalne posty, w tym od osób publicznych.

Tragedia na S8. Zmarł szanowany lekarz.
Do tragedii doszło 19 czerwca na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Opacz-Kolonia. 72-letnia kobieta zatrzymała samochód na pasie awaryjnym i wysiadła z pojazdu, po czym została potrącona przez nadjeżdżający z naprzeciwka samochód dostawczy. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowały poszkodowaną kobietę do szpitala.

„Zgłoszenie odebraliśmy o godzinie 15:50. Doszło do wypadku drogowego na drodze ekspresowej S8, w pobliżu węzła Opacz-Kolonia. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Nowej, kilkaset metrów za węzłem, w kierunku Warszawy. Kobieta prowadząca samochód zatrzymała się na pasie awaryjnym, następnie wysiadła z pojazdu i została potrącona przez samochód dostawczy” – powiedział w rozmowie z TVN24 rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie, st. sierż. Michał Składanowski.
„Kobieta została reanimowana. Na miejscu były trzy jednostki straży pożarnej z powiatu pruszkowskiego, zespół ratownictwa medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala” – dodał Składanowski.

Pomimo wysiłków lekarzy, kobieta zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

„Kolejny Anioł Odszedł z Ziemi”. Wzruszające Pożegnanie Lekarza. Tożsamość ofiary jako pierwszy podał portal „Życie Żyrardowa”. Emilia Kotewska-Avramceva była szanowaną lekarką, neurologiem, założycielką i właścicielką kliniki NZOZ Neuromedyka, którą prowadziła przez ponad 20 lat. Informację o jej śmierci w mediach społecznościowych potwierdziła m.in. jej przyjaciółka, Jolanta Borowiec z Polsat Cafe.

W swoim wpisie podkreśliła, że ​​lekarka była osobą niezwykle zaangażowaną i skuteczną, zaangażowaną między innymi w pomoc poparzonym dzieciom z Macedonii i w trakcie tworzenia kliniki specjalizującej się w regeneracji skóry dla ofiar poparzeń.

Nade wszystko kochała córkę, syna i wnuki. Unosiła nad głowę kapelusz z szerokim rondem, aby chronić je przed zgubnym wpływem świata. Ofiarowywała wsparcie, nadzieję i pocieszenie. Była jak promyk słońca w chłodny dzień. Nie narzucała się, nie oczekiwała wdzięczności, po prostu była. Miałyśmy razem tyle planów… Była piękną osobą – nie poprzez wielkie słowa, ale poprzez wielkie serce. Kolejny Anioł opuścił Ziemię…”
Rozwiń

Tragiczny wypadek na polskiej autostradzie. 29-letni mężczyzna nie żyje, dramatyczna akcja służb ratunkowych.
Czytaj więcej: https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3Dpfbid02QkGm3FuNgKwkLEcpvubg3Z4Q2XYRKxoeLdA1pSHM7sEaaFHdR6koWDoV2pZBioppl%26id%3D100001252135938&show_text=true&width=500

Śmiertelny wypadek na A4. Zginął pracownik utrzymania ruchu.
Czytaj więcej
Małgorzata Potocka żegna Emilię Kotewską-Avramcevą
. Aktorka Małgorzata Potocka również uczciła pamięć zmarłego lekarza. W swoim wpisie w mediach społecznościowych wspominała ich wspólne plany i przyjaźń, jaką łączyła ją z Emilią Kotewską-Avramcevą.

Mieliśmy tyle planów, uwielbiałaś wszystkie nasze wyjścia do teatru i koncerty. We wrześniu postanowiliśmy pojechać do Ochrydy, naszego ulubionego miejsca na ziemi. Tak bardzo kochałaś życie, pomagałaś wszystkim, miałaś tak pogodną osobowość. Nie mogę w to uwierzyć. Spoczywaj w pokoju” – napisała.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *